Direktori Kakitangan di Pejabat Tanah dan Galian Negeri Sembilan

Carian

BIL NAMA PEGAWAI JAWATAN UNIT TELEFON FAKS EMAIL
1 ABDUL GHANI BIN MOHD SHARIF PEMANDU KENDERAAN GRED H11 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659831 06-7622563
2 ABDUL RASHID BIN MOHD IDRIS PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563 rashid@ns.gov.my
3 ABDUL WAHID BIN MD PESAR PEMANDU KENDERAAN GRED H11 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659831 06-7622563
4 ABU HANIF BIN ABD RASHID PEM. TADBIR (P/O) GRED N22 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659842 06-7659048 abuhanif@ns.gov.my
5 AFANDI BIN SHAHARUDIN PENOLONG AKAUNTAN GRED W29 Unit Hasil 06-7659949 06-7659048 afandi@ns.gov.my
6 AHMAD FAIZAL BIN DAUD PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563 ahmadfaizal@ns.gov.my
7 AMINO AGOS BIN SUYUB TIMBALAN PENGARAH PTGNS (PENGURUSAN) Pengurusan Tertinggi 06-7622563 amino@ns.gov.my
8 ANIS EDAYU BINTI KAMARUDDIN PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT F44 Unit Teknologi Maklumat 06-7659879 06-7674369 anisedayu@ns.gov.my
9 AZLI HIZAM BIN IBRAHIM PEN. PEG. TEKNOLOGI MAKLUMAT GRED F29 Unit Teknologi Maklumat 06-7659877 06-7674369 azlihizam@ns.gov.my
10 AZLINDA BINTI AZAR PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659005 06-7659048 azlindaazar@ns.gov.my
11 AZLINDA BINTI ZAKARIYA PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659843 06-7659048 azlindazakariya@ns.gov.my
12 BAIZURA BINTI MOHAMAD PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659005 06-7659048 aizura@ns.gov.my
13 DATO' ZULKIFLI BIN BAHARAN PENGARAH PTGNS Pengurusan Tertinggi 06-7622563 zulkifli@ns.gov.my
14 HAFIZAH BINTI LOKMAN PEM. TADBIR (P/O) GRED N22 (KUP) Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659839 06-7674369 hafizah@ns.gov.my
15 HAMDAN BIN MUSTAFA PEMBANTU AM GRED H11 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563
16 HASIAH BINTI MOKHTAR PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pembangunan 06-7659823 06-7622563 hasiah@ns.gov.my
17 HASLINDA BINTI BAHAROM PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT32(M) Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563 haslinda.baharom@ns.gov.my
18 HASLINDA BINTI MOHD NOR PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pembangunan 06-7659823 06-7622563 haslinda@ns.gov.my
19 HAYATI BINTI AHMAD PEM. TADBIR (KEW) GRED W22 (KUP) Unit Hasil 06-7659843 06-7674369 hayatia@ns.gov.my
20 HAZLINDA BINTI HASRAF PEN. PEG. TEKNOLOGI MAKLUMAT GRED FA29 Unit Teknologi Maklumat 06-7659352 06-7674369 hazlinda@ns.gov.my
21 HUDZAIFAH BIN JAFFRY PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659793 06-7674369 hudzaifah@ns.gov.my
22 INTAN ADILA BINTI ADAM PEG. TADBIR DAN DIPLOMATIK GRED M44 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659889 06-7674369 adila@ns.gov.my
23 INTAN ALOYAH BINTI IDRIS PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pembangunan 06-7659823 06-7622563 intanidris@ns.gov.my
24 ISHAK BIN IDRIS PEM. TADBIR (P/O) GRED N22 (KUP) Unit Audit Pengurusan 06-7659805 06-7622563 ishakidris@ns.gov.my
25 ISHAK BIN JALALUDIN JURUTEKNIK KOMPUTER GRED FT19 Unit Teknologi Maklumat 06-7659843 06-7674369 ishakj@ns.gov.my
26 ISMARINA BINTI ISKANDAR PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pembangunan 06-7659823 06-7622563 ismarina@ns.gov.my
27 KAMARULZAMAN BIN MAT JAN PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659843 06-7622563 kamaruljan@ns.gov.my
28 KAMSIAH BINTI KAMARUDDIN PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pembangunan 06-7659835 06-7622563 kamsiahk@ns.gov.com.my
29 KELESOM BINTI UJANG PEM. TADBIR (P/O) GRED N26 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659824 06-7622563 kelesom@ns.gov.my
30 KHAIRULMAZLIN BINTI MAHAOD PEN. AKAUNTAN GRED W29 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659826 06-7674369 khairulmazlin@ns.gov.my
31 LENNYMELINDA BINTI ABDUL TALIB PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659793 06-7674369 melinda@ns.gov.my
32 MARDIANA BINTI HAIRUDDIN PEN. PEGAWAI TADBIR GRED N32 Unit Pembangunan 06-7659827 06-7622563 mardiana@ns.gov.my
33 MARIYA BINTI MOHD PEG. TADBIR DAN DIPLOMATIK GRED M44 Unit Pembangunan 06-7659883 06-7622563 mariya@ns.gov.my
34 MARZITA BINTI MUSA PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659793 06-7674369 marzita@ns.gov.my
35 MASHANIZA BINTI MOHAMAD PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659843 06-7659048 mashaniza@ns.gov.my
36 MAZLIZA BINTI MOHD ISA PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659843 06-7659048 mazliza@ns.gov.my
37 MOHAMAD AKBAR BIN MOHD RAFIK PEMANDU KENDERAAN GRED H11 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659831 06-7622563
38 MOHAMAD ARIF BIN AMIR SHARIFUDDIN PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pembangunan 06-7659823 06-7622563 arifamir@ns.gov.my
39 MOHAMAD FARID BIN MAT SANI PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659831 06-7622563
40 MOHD ALFIAN BIN ALWI PEGAWAI TADBIR DAN DIPLOMATIK M41 Unit Hasil 06-7659003 06-7674369
41 MOHD AZAM NORAZIM BIN SHAHIDAN PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563 norazim@ns.gov.my
42 MOHD AZIZAN BIN ABD. GHANI PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT36 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659830 06-7622563 muhdazizan@ns.gov.my
43 MOHD AZMI BIN MOHD YUSOF PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659793 06-7674369 azmiyusof@ns.gov.my
44 MOHD FADILLAHUSHAIMI BIN MOHD TAIB PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pembangunan 06-7659835 06-7622563 fadil@ns.gov.my
45 MOHD FADLY BIN MOHD GHANI PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pembangunan 06-7659823 06-7622563 mfadly@ns.gov.my
46 MOHD FADZLI BIN ABD LATIF PEGAWAI TADBIR DAN DIPLOMATIK GRED M44 (M) Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659884 06-7622563 fadzli.latif@ns.gov.my
47 MOHD GHAILAN BIN ABDUL GHANI PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659831 06-7622563 mohdghailan@ns.gov.my
48 MOHD HAFIZI BIN MOHD HASHIM PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659793 06-7674369 hafizi@ns.gov.my
49 MOHD HATA BIN IBRAHIM PEMANDU KENDERAAN GRED H11 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659831 06-7622563
50 MOHD HIRWAN SHAH BIN HAMZAH PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563 hirwans@ns.gov.my
51 MOHD IKHWAN BIN JAMALUDIN PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659843 06-7659048 mikhwan@ns.gov.my
52 MOHD KHAIRI BIN MOHD KASSIM PEMBANTU OPERASI GRED N11 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659843 06-7659048
53 MOHD NAZRI BIN IBRAHIM PEM. TADBIR (P/O) GRED N22 (KUP) Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659839 06-7674369 mohdnazri@ns.gov.my
54 MOHD NAZRI BIN MULUP TIMBALAN PENGARAH PTGNS (PENDAFTARAN) Pengurusan Tertinggi 06-7659839 06-7622563 nazrimulup@ns.gov.my
55 MOHD NOR BIN MOHD DAUD PEMBANTU OPERASI GRED N11 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659005 06-7659048
56 MOHD RAIMY BIN A. MUTALIB PENOLONG AKAUNTAN GRED W29 Unit Hasil 06-7659005 06-7674369 raimy@ns.gov.my
57 MOHD ROSDI BIN ABDUL MANAF PEM. TADBIR (KEW) GRED W19 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659826 06-7622563 rosdi@ns.gov.my
58 MOHD SYAZWAN BIN MOHD NOOH PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659793 06-7674369 mohdsyazwan@ns.gov.my
59 MOHD TAZWAN BIN SHABDIR PEMANDU KENDERAAN GRED H11 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659831 06-7622563
60 MUHAMAD NORNIZAM BIN ZAKARIA PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659843 06-7659048 nornizam@ns.gov.my
61 MUHAMAD SHAWAL RIDZWAN BIN ABDULLAH PEMBANTU OPERASI GRED N11 Unit Pembangunan 06-7659835 06-7622563
62 MUHAMMAD ALI RIDUAN BIN ZAINAL PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659884 06-7622563 aliriduan@ns.gov.my
63 MUHAMMAD HAFIZ BIN SHAARI PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Audit Pengurusan 06-7659805 06-7622563
64 MUHAMMAD SALLEH BIN KADIR PEMBANTU OPERASI GRED N11 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659793 06-7659048
65 MURSHIDAH BINTI MOHD SHAAR PEM. TADBIR (P/O) GRED N22 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659824 06-7622563 murshidah@ns.gov.my
66 MUSRIFAH BINTI MOHD ZABRI PEN. PEGAWAI TADBIR GRED N29 Unit Hasil 06-7659756 06-7674369 musrifah@ns.gov.my
67 NOOR HAFIZA BINTI MOHAMMAD PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659005 06-7659048 noorhafiza@ns.gov.my
68 NOOR HASNIZA BINTI HAMDAN PEN. AKAUNTAN GRED W29 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659826 06-7622563 noorhasniza@ns.gov.my
69 NOOR SHALIZAWATI BINTI MOHD YUNUS PEM. TADBIR (P/O) GRED N22 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659005 06-7659048 shalizawati@ns.gov.my
70 NOR ASMAH BINTI OTHMAN PEN. PEGAWAI TADBIR GRED N29 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7649328 06-7659048 asmah@ns.gov.my
71 NOR AZLIN BINTI AKASHAH PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659793 06-7674369 azlin@ns.gov.my
72 NOR AZLIN BINTI MOHAMAD DAUD PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659793 06-7674369 norazlindaud@ns.gov.my
73 NORAFIDAH BINTI ARIFFIN PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pembangunan 06-7659823 06-7622563 norafidaha@ns.gov.my
74 NORAFIZA BINTI AHMAD PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Audit Pengurusan 06-7659828 06-7622563 norafiza@ns.gov.my
75 NORASHIKIN BINTI KAMARUDDIN PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Audit Pengurusan 06-7659828 06-7622563 ashikin@ns.gov.my
76 NORASHIKIN BINTI SAMSURI PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29 Unit Audit Pengurusan 06-7659805 06-7622563 norashikinsamsuri@ns.gov.my
77 NORHASIKIN BINTI ZAINAL PEMBANTU AM GRED H11 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563
78 NORHAYATI BINTI YAHYA PEM. TADBIR (KEW) GRED W22 (KUP) Unit Hasil 06-7659005 06-7674369 norhayati@ns.gov.my
79 NORIZAM BIN KAMARUZAMAN PEMBANTU OPERASI GRED N11 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659843 06-7659048
80 NORMAH BINTI MAD NOH PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659793 06-7674369 normahmadnoh@ns.gov.my
81 NORMAH BINTI TAHIR PEM. TADBIR (P/O) GRED N22 (KUP) Unit Teknologi Maklumat 06-7659881 06-7674369 normah@ns.gov.my
82 NORPISAH BINTI YUNUS PEMBANTU OPERASI GRED N11 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659843 06-7659048
83 NORROSSYNA BINTI MOHD NOOR PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pembangunan 06-7659835 06-7622563 norrossyna@ns.gov.my
84 NORSHAHIRA IDAYU BINTI MAT JILIS PENOLONG AKAUNTAN GRED W29 Unit Hasil 06-7659005 06-7674369 norshahira@ns.gov.my
85 NORSYAFIQAH BINTI NORIZAN PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659005 06-7659048 norsyafiqah@ns.gov.my
86 NORZAIRA BINTI MOHD NEJEB PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659831 06-7622563 zaira@ns.gov.my
87 NUR HANIZAH BINTI IBRAHIM PEN. PEG. TEKNOLOGI MAKLUMAT GRED FA29 Unit Teknologi Maklumat 06-7659877 06-7674369 nizah@ns.gov.my
88 NURUL ADZLINE BINTI RAKMAN PEM. TADBIR (KEW) GRED W19 Unit Hasil 06-7659949 06-7674369 adzline@ns.gov.my
89 NURUL AZIRA BINTI ABDUL MALEK PEN. AKAUNTAN GRED W29 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659824 06-7622563 nurulazira@ns.gov.my
90 NURUL AZUANI BINTI ROSIDI PEN. PEGAWAI TADBIR GRED N29 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659841 06-7674369
91 NURUL AZUANI BINTI ROSIDI PEN. PEGAWAI TADBIR GRED N29 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659841 06-7674369 nurulazuani@ns.gov.my
92 NURUL HANANI BINTI ISMAIL PEGAWAI UNDANG-UNDANG GRED L41 Unit Perundangan 06-7659821 06-7622563
93 NURUL HUZAIMA BINTI UJANG PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659793 06-7674369 nurulhuzaima@ns.gov.my
94 NURWAHIDA BINTI MOHD KHALID PEM. TADBIR (P/O) GRED N22 Unit Pembangunan 06-7659835 06-7622563 nurwahidamohd@ns.gov.my
95 PUAD BIN ABDULLAH PEM. TADBIR (P/O) GRED N26 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659814 06-7659048
96 RAFIAH BINTI ABU BAKAR PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659843 06-7659048 rafiah@ns.gov.my
97 RAZMAN HAFIS BIN HASHIM PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659793 06-7674369
98 RIDDUAN BIN MAT NASIR PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563 ridduan@ns.gov.my
99 ROSMAWATI BINTI MD YUSOF PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran (Hakmilik/Hakmilik Strata) 06-7659793 06-7674369 rosmawatiy@ns.gov.my
100 ROSNANI BINTI ABDUL KARIM PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563 roskarim@ns.gov.my
101 RUS INDA BINTI RUS DIN PEN. PEGAWAI TADBIR GRED N29 Unit Audit Pengurusan 06-7659825 06-7622563 rusinda@ns.gov.my
102 RUSNIDA BINTI ABDUL RAHMAN PEM. TADBIR (P/O) GRED N17 Unit Hasil 06-7659949 06-7659048 rusnida@ns.gov.my
103 SAHARIN BIN MAJID PEMANDU KENDERAAN GRED H11 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659831 06-7622563
104 SHAHRUL BARUDZI BIN MOHAMMAD PEM. OPERASI GRED N11 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659831 06-7622563 shahrul_dude@yahoo,com
105 SHAMSUL AZRIE BIN MOHD JAMIL PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pembangunan 06-7659823 06-7622563 shamsulazrie@ns.gov.my
106 SHARUL AZWAN BIN MOHD SHUKOR PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563
107 SHARUL AZWAN BIN MOHD SHUKOR PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563 sharulazwan@ns.gov.my
108 SITI AISHAH BINTI MOHD SHARIF PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659843 06-7659048 aishahsharif@ns.gov.my
109 SITI AISYAH BINTI ABDULLAH SELVAM PENOLONG AKAUNTAN GRED W29 Unit Hasil 06-7659756 06-7674369 ctaisyah@ns.gov.my
110 SITI KHAMSIAH BINTI ZAKARIA PEM. TADBIR (P/O) GRED N22 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659843 06-7659048
111 SITI NOOR AZZELEN BINTI MD NAIEM PEN. AKAUNTAN GRED W29 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659831 06-7622563
112 SITI NORSHIDAH BINTI MOHAMAD SOM PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563 norshidah@ns.gov.my
113 SITI NUR AISHAR BINTI BAHARUN PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563 aishar@ns.gov.my
114 SITI SHAFURA BINTI ZAMANI PEGAWAI TADBIR DAN DIPLOMATIK GRED M44 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659838 06-7659048 ctshafura@ns.gov.my
115 SUHAINA BINTI RAMZAN PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659843 06-7659048 suhaina@ns.gov.my
116 SUHANA BINTI SUHAIMI PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563 suhana.suhaimi@ns.gov.my
117 SULIZAH BINTI BAHAR PEN. PEG. TEKNOLOGI MAKLUMAT GRED FA29 Unit Teknologi Maklumat 06-7659228 06-7674369 sulizah@ns.gov.my
118 SUZANA BINTI ZUBIR PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659831 06-7622563 suzana@ns.gov.my
119 SYARIZAN AZWA BINTI MOHAMED DIN PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659831 06-7622563 syarizanazwa@ns.gov.my
120 SYED MOHD ARIF BIN SYED LOED PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659005 06-7659048 syedarif@ns.gov.my
121 UMI FAIROZ BINTI MAHAD PEN. PEGAWAI TADBIR GRED N36 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659822 06-7622563 umifairoz@ns.gov.my
122 UNTUNG A/K LEBONG PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Perundangan 06-7659821 06-7622563
123 WAN MOHD FARID B. WAN JAAFAR PEN. PEG. TEKNOLOGI MAKLUMAT GRED FA29 Unit Teknologi Maklumat 06-7659881 06-7674369 wmfarid@ns.gov.my
124 ZAHANA BINTI SAMAN PEN. PEG. TEKNOLOGI MAKLUMAT GRED FA29 Unit Teknologi Maklumat 06-7659226 06-7674369 zahana@ns.gov.my
125 ZURAIDAH BINTI SAPUAN PENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29 Unit Penguatkuasa, Dasar dan Teknikal 06-7659836 06-7622563 zuraidahs@ns.gov.my
126 ZURIAH BINTI ABD RAZAK SETIAUSAHA PEJABAT GRED N29 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659888 06-7622563 zuriah@ns.gov.my
127 ZURIN AZUAN BIN KAMARUDIN PEMANDU KENDERAAN GRED H11 Unit Khidmat Pengurusan 06-7659831 06-7622563
128 ZURIYATI BINTI ZAINOL PEM. TADBIR (P/O) GRED N19 Unit Pendaftaran(Urusniaga/Bukan Urusniaga) 06-7659843 06-7659048 zuriyati@ns.gov.my

 

Sila klik pada pautan di sebelah untuk melihat direktori semua kakitangan papar semua